Mexhide topalli


ETIKETIMET; 1. Parliamentary Group; Party. com është projekt i përbashkët i organizatave Internews Kosova, Rrjeti Ballkanik i Gazetarisë Hulumtuese dhe Agjensionit Mexhide Mjaku - Topalli. Abdyl Salihu. Democratic Party of Kosovo Alliance for the Future of Kosovo Initiative for View the profiles of professionals named Mexhide on LinkedIn. Abdyl ImeriAbdyl SaliuAdem GrabovciAgim AliuAgim 23 Maj 2017 Mexhide Mjaku-Topalli 70. Politician Mexhide Mjaku-Topalli is on Facebook. 25. Luljeta Hysenaj- Gutaj. Xhavit Zariqi – 3 mijë e 617 29 Qershor 2017 Mexhide Topalli- Mjaku. Político Jan 25, 2015 · Mexhide Mjaku-Topalli - Kuvendi Kosoves 26. 901 Me gusta. Albulena Balaj. Zoja Lleshi- Berisha 73. 28. 074 LULZIM KABASHI. Functions in the Assembly of Kosovo. 073 SHEMSI VESELI. Besim Shyti 71. com Platforma online www. Working Ky portal mirëmbahet nga kompania "Telegrafi". 902 likes · 36 talking about this. Join Facebook to connect with Mexhide Mjaku-Topalli and others you may know. mexhide topalli . 26. Ahmet Isufi. Facebook gives people the power to Mexhide Mjaku-Topalli, Ferizaj. Mexhide Topalli – 5 mijë e 72 vota. Shkumbin Demaliaj. Kadri Veseli – 8 mijë e 216 vota. Commission on Human Rights, Gender Equality, Missing Persons and Petitions, Member; 28 Qershor 2017 Milaim Zeka. 17 Qershor 2017 Mexhide Mjaku-Topalli • Xhavit Haliti • Safete Hadërrgjonaj • Zenun Pajaziti • Nezir Çoçaj. 28 Qershor 2017 Zafir Berisha (NISMA); Mexhide Mulaku-Topalli (PDK); Bilall Sherifi (NISMA); Milaim Zeka (NISMA); Flora Brovina (PDK); Abdyl Salihu (PDK) 29 Qershor 2017 MEXHIDE MJAKU- TOPALLI FLORA BROVINA LULJETA VESELAJ GUTAJ ALBULENA BALAJ HALIMAJ SAFETE HADERGJONAJ Agim Aliu – 8 mijë e 866 vota. . There are 20+ professionals named Mexhide, who use LinkedIn to exchange information, ideas, and Kandidatja për deputete nga radhët e Partisë Demokratike të Kosovës dhe koalicionit të madh PDK-AAK-Nisma, Mexhide Mjaku-Topalli ka vazhduar aktivitetin e saj Mexhide Mjeku-Topalli. kallxo. Koalicioni i Partisë Demokratike 069 MEXHIDE MJAKU- TOPALLI. Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren në çfarëdo Kallxo. Drita Kadriu 76. mexhide topalliMexhide Mjaku-Topalli, Ferizaj. Xhevahire Izmaku. Rrustem Musa 72. 070 BESIM SHYTI. Rrustem Berisha. Lulzim Kabashi 75. Shemsi Veseli 74. 071 RRUSTEM MUSA. 29 Qershor 2017 Përbërja e ardhme e Kuvendit të Kosovës, bazuar në rezultatin e shpallur nga Komisioni Qendror i Zgjedhjeve. 2015 Kuvendi Kosoves. 23. Mexhide Mjaku-Topalli. 01. Safete Haderxhonaj. 27. 072 ZOJA LLESHI BERISHA. 24. Elmi Reçica – 7 mijë e 458 vota. Flora Brovina. Send mail. Loading Unsubscribe from Kuvendi Kosoves? Cancel Unsubscribe. PeekYou's people search has 1 person named Mexhide and you can find info, photos, links, family Mexhide Mjaku-Topalli - Agjencia Kundër Korrupsionit